Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 7 w Świętochłowicach

ul. Chrobrego 6, 41-605 Świętochłowice
tel. / fax: 32 245 25 96

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 6.00-16.00

Kontakt e-mail:

Dyrektor Karina Przełączkowska:

k.przelaczkowska@pm7.swietochlowice.pl

Wicedyrektor Mirosława Dudek:

m.dudek@pm7.swietochlowice.pl

Intendent Grażyna Szol:

g.szol@pm7.swietochlowice.pl

Nauczyciel:

Anna Kasperczyk:

a.kasperczyk@pm7.swietochlowice.pl

Klaudia Szymura:

k.szymura@pm7.swietochlowice.pl

Dagmara Mokrzańska:

d.mokrzanska@pm7.swietochlowice.pl

Karolina Wawrzyniak:

k.wawrzyniak@pm7.swietochlowice.pl

Anna Brodowska:

a.brodowska@pm7.swietochlowice.pl

Sabina Stasińska:

s.stasinska@pm7.swietochlowice.pl

Psycholog Paulina Ogall:

p.ogall@pm7.swietochlowice.pl

Logopeda Barbara Krupa:

b.krupa@pm7.swietochlowice.pl

Pedagog specjalny Klaudia Szymura:

k.szymura@pm7.swietochlowice.pl

    Formularz kontaktowy




    * pole obowiązkowe