Z życia przedszkola

VIII przegląd Poezji i PROZY w Gwarze Śląskiej “W ANTRYJU NA BYFYJU STOI SZOLKA TYJU” 🫖🤩

Dnia 26.04.2024r w naszym przedszkolu odbył się VIII Przeglad poezji i prozy w gwarze śląskiej, pt. “W antryju na byfyju stoi szolka TYJU” Gościliśmy przedszkolaków wraz z wychowawcami, z przedszkoli z naszego miasta: PM2, PM3, PM4, PM9, PM11, PM12 Nasi wychowankowie także występowali Frelki i karlusy w przebraniach i z pełnym zaangażowaniem recytowali przeróżne wiersze, […]

Dnia 26.04.2024r w naszym przedszkolu odbył się VIII Przeglad poezji i prozy w gwarze śląskiej, pt. “W antryju na byfyju stoi szolka TYJU” 🤩 Gościliśmy przedszkolaków wraz z wychowawcami, z przedszkoli z naszego miasta: PM2, PM3, PM4, PM9, PM11, PM12😁 Nasi wychowankowie także występowali👍
Frelki i karlusy w przebraniach i z pełnym zaangażowaniem recytowali przeróżne wiersze, wyliczanki, powiedzenia po śląsku🤩 Wszyscy spisali się na medal🥇🏆
Przedszkolacy otrzymali dyplomy, książeczki i maszetyw tytce🍫🍬🍭
Po występach wspólnie z wychowawcami zasiedli do stołu i zajadali się koloczami, ziztami, pijąc kawa i tyj😁
Dziękujemy za udział!🥰
K.W.
S.S.
Więcej zdjęć na naszym Facebooku